• Hoofdsponsors BVCB

  • BVCB 5 VE zaterdag speeldag man

  • BVCB 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Middendorp, MartijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 12:00HOV/DJSCR 2 - BVCB 5Sportpark De Bosdreef
    5 feb. 14:45BVCB 5 - Ommoord, sv 2Sportpark Sporthoek
    12 feb. 13:00Swift Boys 3 - BVCB 5Sportpark Swift Boys
    19 feb. 13:00BVCB 5 - Capelle 4Sportpark Sporthoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BVCB 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ommoord, sv 287012281421
    2Soccer Boys 495222520517
    3Swift Boys 395222120117
    4VVOR 3751129141516
    5XerxesDZB 285121812616
    6HOV/DJSCR 294232217514
    7Groeneweg 384042118312
    8BVCB 573131915410
    9Capelle 472141315-27
    10Zestienhoven 491261026-165
    11Alexandria'66 371151422-84
    12Hillegersberg, vv 3100191138-271