• Hoofdsponsors BVCB

  • BVCB 11 zaterdag speeldag unknown

  • BVCB 11

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30BVCB 11 - DSO 13Sportpark Sporthoek
    5 feb. 16:15BSC '68 8 - BVCB 11Sportpark Ons Nieuwe Erf
    12 feb. 15:30BVCB 11 - SVO Buytenpark 6Sportpark Sporthoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BVCB 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse Delft 6861150232719
    2FC Zoetermeer 5861128101819
    3BVCB 11951348321616
    4DSVP 684132318513
    5SVO Buytenpark 6740329171212
    6RKAVV 884042418612
    7Nootdorp 683233026411
    8Ariston'80 1473132423110
    9BSC '68 893153228410
    10Berkel 1093062232-109
    11DSO 139009487-830
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Degenkamp, JuliusTeamspeler
    Drijver, Guus denTeamspeler
    Dunk, SidneyTeamspeler
    Geense, ReynierTeamspeler
    Ghazi, DamianTeamspeler
    Lobee, RobinTeamspeler
    Ouden, Luke denTeamspeler
    Ruijter, Mischa deTeamspeler
    Sar, Kars van derTeamspeler
    Uijl, Martijn denTeamspeler
    Vrijhof, RenoTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BVCB 11

    VS

    DSO 13

    29 januari 202214:30 uur
    Sportpark Sporthoek Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BVCB 11

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    5,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,78

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd