• Hoofdsponsors BVCB

  • BVCB 11 zaterdag speeldag unknown

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hulshof, EdOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 13:00Neptunus-Schiebroek 7 - BVCB 11Sportpark Neptunus-Schiebroek
    30 okt. 15:00BVCB 11 - DSVP 6Sportpark Sporthoek
    6 nov. 14:30Vitesse Delft 6 - BVCB 11Sportpark Tanthof Zuid
    20 nov. 12:00BVCB 11 - Nootdorp 6Sportpark Sporthoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 okt.BVCB 1 - Swift Boys 19 - 0
    16 okt.BVCB 11 - BSC '68 89 - 3
    9 okt.SVO Buytenpark 6 - BVCB 111 - 6
  • Poulestanden BVCB 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Zoetermeer 53300153129
    2DSVP 643018449
    3BVCB 113201191096
    4Vitesse Delft 6320113766
    5RKAVV 8320111836
    6Berkel 104202161156
    7Nootdorp 63102131213
    8Ariston'80 14310210913
    9BSC '68 83102913-43
    10SVO Buytenpark 63102913-43
    11DSO 134004134-330

    Poulestanden BVCB 11 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BVCB 11321010647
    2Berkel 11320112576
    3Ommoord, sv 731029903
    4Aeolus 43012415-111

    Poulestanden BVCB 11 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BVCB 1100000000
    2Neptunus-Schiebroek 700000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Drijver, Guus denTeamspeler
    Geense, ReynierTeamspeler
    Ghazi, DamianTeamspeler
    Lobee, RobinTeamspeler
    Ouden, Luke denTeamspeler
    Ruijter, Mischa deTeamspeler
    Sar, Kars van derTeamspeler
    Uijl, Martijn denTeamspeler
    Vrijhof, RenoTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    Neptunus-Schiebroek 7

    VS

    BVCB 11

    23 oktober 202113:00 uur
    Sportpark Neptunus-Schiebroek veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BVCB 11

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    6,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd