• Hoofdsponsors BVCB

  • BVCB 11 zaterdag speeldag unknown

  • BVCB 11

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rougoor, RubenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 10:00Ariston'80 16 - BVCB 11Sportpark TU - Delft
    11 feb. 14:45BVCB 11 - Soccer Boys 8Sportpark Sporthoek
    18 feb. 14:30Floreant 7 - BVCB 11Sportpark Floreant
    25 feb. 14:15BVCB 11 - Oliveo 7Sportpark Sporthoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Nootdorp 6 - BVCB 114 - 2
  • Poulestanden BVCB 11 ( 8e klasse 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Floreant 71091070125828
    2FC Zoetermeer 51173152193324
    3BSC '68 71062241202120
    4Oliveo 7850347173015
    5Vitesse Delft 695042928115
    6Soccer Boys 81142547301714
    7SVO Buytenpark 794143023713
    8Nootdorp 6940545321312
    9DSVP 783143130110
    10BVCB 1182152526-17
    11Ariston'80 1691172465-414
    12DSO 111000102141-1390

    Poulestanden BVCB 11 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Soccer Boys 732019636
    2Aeolus 331117704
    3BVCB 11311146-24
    4Ommoord, sv 5310245-13
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aken, Ruben vanTeamspeler
    Ammerlaan, JackTeamspeler
    Bade, ErikTeamspeler
    Bier, PaulTeamspeler
    Breedijk, RobertTeamspeler
    Eekelaar, BobTeamspeler
    Haakman, FlorisTeamspeler
    Huis in 't Veld, NickTeamspeler
    Kampman, LeonTeamspeler
    Manders, MartenTeamspeler
    Neirinckx, LuucTeamspeler
    Rougoor, RubenTeamspeler
    Stelt, Sam van derTeamspeler
    Vos, Jeroen deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Ariston'80 16

    VS

    BVCB 11

    04 februari 202310:00 uur
    Sportpark TU - Delft veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BVCB 11

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd