F2

F2: Verliezen kan ook winnen zijn

Wedstrijdverslagen | 2-10-2011 | Machiel Kuiper | 0 reacties

1 Oktober 2011 BVCB F2 - Neptunes F1: 1-2 (0-0)
Het mooie van een nieuw seizoen is dat er weer nieuwe hoogte en dieptepunten ontstaan. Deze wedstrijd had het beide in zich.
Onze mannen hadden er duidelijk zin in. Stipt op tijd was ieder ter plaatse. Tegen Neptunis moest het weer gebeuren. We gingen goed van start. Al snel speelde we voornamelijk op de helft van Neptunis. Ondanks de grote druk lukte het niet om te scoren. Wel een bal op de lat, de paal, twee keer op de lijn en een keer kei hard net over. 4-0 zou overdreven geweest zijn, maar de 0-0 in de rust was een klein wonder.

Ook de tweede helft ging het weer voornamelijk een kant op. Nu met de zon in de rug zou het vast beter gaan, maar helaas. Als je zelf niet scoort dan…. En inderdaad 0-1 uit een corner tegen. De veerkracht van de F2 bleek weer eens want zonder frustratie werd er gewoon door gevoetbald en kwam de 1-1 tot stand. De druk werd weer opgevoerd en ook de achterhoede sloot bij. Slechts 1 counter en toch weer een achterstand 1-2.
Ik vind dat onze mannen zich werkelijk voorbeeldig hebben gedragen. De inzet en strijdlust was weer enorm. Samen spelen en voor elkaar werken. Niet zeuren als je toch achter komt te staan en gewoon blijven knokken. En last but not least het goed omgaan met het gedrag van 1 van de tegenstanders….
Nogmaals: mannen het gaat gelukkig niet alleen om winnen of verliezen. Het gaat ook op de manier waarop. Wat dat betreft hebben jullie zeker met 5-0 gewonnen!

Verslag: Derek Lampe

Je moet ingelogd zijn om de reacties te kunnen lezen.

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:

Copyright BVCB disclaimer