F10

Eerste verliespartij voor F10 tegen Be Fair F9, 2 – 5.

Algemeen | 23-1-2012 | Jan Altorf | 0 reacties

Eerste verliespartij voor F10 tegen Be Fair F9, 2 – 5.

Afgelopen zaterdag stond de belangrijke wedstrijd tegen Be Fair op het programma. Op de zieke Denis na was ons elftal compleet en konden we met 7 man aantreden. Met Damian op doel, Emil Mathijs en Wesley in de achterhoede en Fynn, Jelle en Lars in de voorhoede werd onder leiding van een scheidsrechter uit de A1 keurig om 11.00 uur afgetrapt.

Al snel zagen de toeschouwers, waaronder de massaal toegestroomde ouders en grootouders, dat dit nog een hele kluif zou worden. Be Fair bood felle tegenstand en overklaste onze jongens in fanatisme, een enkele keer werd zelfs als volleerde professionals aan de noodrem getrokken. Halverwege kwam Be Fair op voorsprong door goed doorzetten van hun buitenspeler. Na dit offensief van Be Fair namen wij het initiatief over en wist Wesley vlak voor rust de verdiende 1 - 1 op het scorebord te toveren.

Na rust ging Lars op doel en Damian het veld in. Met de wind in de rug wist Be Fair het veldoverwicht uit te bouwen naar een 5 – 1 voorsprong. Onze jongens hadden hier even niet van terug, voor het eerst stonden we op grote achterstand. De mouwen gingen echter omhoog en met een eindsprint wisten we nog op de 5-2 te komen met mogelijkheden tot 5-3.

Jongens goed gespeeld, de volgende wedstrijd is weer voor ons.

Je moet ingelogd zijn om de reacties te kunnen lezen.

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:

Copyright BVCB disclaimer