Indeling F1 en F2
Algemeen | 19-8-2011 | Anton van Dijk |
0 reacties
Beste jongens en ouders,
Na 10 trainingen en wat wedstrijden met de F selectie gaan wij vanaf zaterdag 20 augustus als F1 en F2 verder.
Wij hebben genoten van jullie inzet en plezier tijdens de trainingen.
Vanaf nu trainen wij op maandag met F1 en F2 samen. Op woensdag en eventueel vrijdag zal er per team getraind worden.
Machiel Kuiper en Paul Burghouwt willen de woensdagtraining van F2 verzorgen. Qua leiderschap voor de F2 is het handig om daar na de eerste wedstrijd met de ouders onderling nog over te praten. Machiel wil komende zaterdag wel leiden (misschien al hulp?).
F1 wordt tijdens de wedstrijden begeleid door Patrick Blansjaar en Anton van Dijk. Ook bij F1 is het handig om na de eerste wedstrijd even bij elkaar te komen om eenieder voor te stellen en veschilllende taken te verdelen.
Een indeling maken is altijd lastig. Er zijn natuurlijk echt duidelijke F1 en F2 spelers. Daarnaast is er ook een groep waarover wij hebben getwijfeld en dus gediscussieerd. Machiel, Paul, Patrick, Danny en ik hebben uiteindelijk overeenstemming gekregen over de indeling van de teams. Mocht je echter als ouders en speler vragen hebben over de indeling kun je mij en / of Danny Wolff benaderen voor uitleg.
Maak er weer een mooi jaar van!
F2: Hassan Afalah, Thijmen Burghouwt, Pepijn Hoog, Kevin
Huis in't Veld, Jasper Kuiper, Victor Lampe, Casper Los,
Duncan Strik en Sem in't Veen.
F1: Daan Bes, Danny Bik, Jean-Paul Blansjaar, Dion
Breugem, Mika van Dijk, Tim Hofman, Finn Hooreman,
Jort van de Loo, Luca de Neve
Met sportieve groet,
Anton van Dijk
![]()