E4

BVCB E4 zet Zwaluwen E3 op inzet hardhandig opzij

Wedstrijdverslagen | 28-11-2011 | Gerard Molenaar | 1 reactie

verslag: Richard Franken
Bergschenhoek - Een mooie voetbaldag op een mooi tijdstip. Niet te vroeg en niet te laat. De tegenstander heeft negen uit drie dus onderschatting is er dit keer niet bij. Eens kijken of de jonge mannen na twee toch wat mindere wedstrijden er nu wel zin in hebben.

Vanaf de eerste minuut is duidelijk dat het aan motivatie niet ontbreekt vandaag. Er is druk naar voren en strijd. Na enkele minuten scoort Bob na een mislukt schot dat op een voorzet lijkt van Thom. De ene na de andere aanval volgt ......


.... en na een doelpunt van Colin (via de knie op de paal en daarna intikken)archieffoto scoort Bob de 3-0. Dat gaat lekker. Inmiddels is ook al drie of vier keer de paal geraakt.

Maar voor het eigen doel gebeurt ook genoeg. De tegenstander krijgt ook kansen maar Ibrahim heeft vandaag gelukkig een topdag. Zelfs een ‘tikkie-terug’ van Julian (hard in de hoek) wordt door Ibrahim als een prof gepareerd. Helaas is dit niet genoeg. Na de 3-0 is de inzet wat minder geworden bij BVCB en daar maakt de tegenstander gebruik van. Het wordt al snel 3-1 en daarna nog een schot op de lat. Daar komen we goed weg.

Al snel blijkt nu wat onze zwakte is. Als er geen motivatie is om een stap extra te zetten, als collectief druk te zetten en te presteren, valt het niveau in als een kaartenhuis. De tegenstander wordt steeds beter. Qua voetbal liggen zij nu boven maar zoals gezegd pareert Ibrahim vandaag alles en poetsen Arie en Luuc de ballen weg. Na een uitbraak en een mooie voorzet van Colin scoort Daan gelukkig voor ons de 4-1. Na een corner van Julian slaat de keeper de bal in eigen goal en schrijven we 5-1. Zowel bij de tegenstander als bij ons is het beste er nu wel af. Na de 5-2 hebben Daan en Julian nog twee mooie identieke aanvallen in petto en wordt de eindstand op 7-2 gezet.

De score zegt genoeg, BVCB was beter maar er waren momenten in de wedstrijd dat de tegenstander zomaar voor een ommekeer had kunnen zorgen. Als de inzet wegzakt, blijft er voetballend te weinig over. Als de lange ballen van Ibrahim naar voren niet worden veroverd en omgezet in een aanval heeft de tegenstander vrij spel. Iets meer rust en voetbal met de linies dichter op elkaar zal uiteindelijk meer resultaat opleveren. Soms lijkt het te veel op kick-and-rush. Sla het middenveld over, vecht voorin om de bal en scoren.
Maar laat ik afsluiten met een compliment. Als we deze inzet en doorzettingsvermogen een hele wedstrijd op kunnen brengen, krijgt iedere tegenstander het heel moeilijk tegen BVCB E4!

Je moet ingelogd zijn om de reacties te kunnen lezen.

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:

Copyright BVCB disclaimer