10

BVCB 10 een team van 19 tot 49

Wedstrijdverslagen | 9-11-2011 | Michael Smit | 3 reacties

BVCB 10 – Moerkapelle 6: 4-0 (2-0)

Het is alweer enkele dagen geleden dat we tegen Moerkapelle 6 mochten aantreden en ondertussen zit er zelfs ook een training op. Sinds de wedstrijd tegen Soccer Boys 5, op 1 oktober, die met 1-0 verloren ging door een knullig doelpunt zit BVCB 10 in een positieve flow.

Tegen ARC 19 werd er op 8 oktober helaas nog gelijk gespeeld, maar de twee daaropvolgende wedstrijden werden winnend afgesloten. Drie punten tegen Moerkapelle 6 betekenden een hernieuwde aansluiting bij de top van de competitie.

Er is voor BVCB 10 dit jaar maar één doel en dat is kampioen worden. De wedstrijd tegen Moerkapelle, de nummer laatst van de competitie, met slechts één doelpunt voor en rond de zeventig doelpunten tegen, was daarom van groot belang.
Voordat de wedstrijd kon beginnen moest er echter nog één vitale zaak worden afgerond. De Business Club van het tiende had namelijk voor dit seizoen nieuwe tenues geregeld. Met groot uiterlijk vertoon werd dit wereldlijk gemaakt met veel dank aan de huisfotograaf van BVCB, Kees Ruigrok. De foto´s zien er piekfijn uit!

Normaliter wordt er onder het genot van een goed gesprek een gezamenlijke warming-up afgerond. Door bovengenoemde zakelijke media optredens werd dit bijna verstoord, was het niet zo dat de wedstrijd een kwartiertje later dan gepland van start ging, waardoor wij alsnog een redelijke warming-up konden doen. Voor een team dat spelers in de gelederen heeft van alle leeftijden tussen de 19 en 49 moet een goede voorbereiding niet onderschat worden. Van tevoren hadden we bovendien het bericht meegekregen dat het derde elftal van Moerkapelle was afgelast en waren voorbereid op het feit dat er wellicht enkele spelers van dat elftal mee zouden doen. Enige scherpte werd dus vereist!

Nu alle randzaken waren afgerond kon de wedstrijd dan eindelijk van start gaan. Al snel werd duidelijk dat we van Moerkapelle weinig te vrezen hadden. Zoals we eigenlijk al het hele seizoen ondervinden, hadden we ook afgelopen zaterdag het overwicht. Wat we echter ook al het hele seizoen ondervinden, zeker na het uitvallen van de spits, is de moeite dit overwicht om te zetten in uitgespeelde kansen en doelpunten. Als we dan ook nog eens geconfronteerd worden met een team dat het spel niet wilt of kan maken ligt de verleiding op de loer dat we meegaan in het niveau van de tegenstander. Gelukkig kwamen we de eerste helft enkele keren goed in kansrijke positie, dat resulteerde in twee doelpunten. Achterin kwamen we weinig in de problemen en met doorschuivende centralen en opkomende backs hielden we goed druk op de, soms wat klungelende tegenstander. Met in totaal 6 koppels werd er halverwege de tweede helft flink gewisseld. Tweeëntwintig en een halve minuut later was de welverdiende rust aangebroken.

Na de theepauze begonnen we waar we gebleven waren: in controle. Het overheersende gevoel was wellicht toch dat de drie punten al in de tas zaten, waardoor de echte concentratie en gedreven ontbraken. Achterin zat het op slot en voorin werd net zoals in de eerste helft nog tweemaal gescoord.

Het kampioenschap is door de 4-0 overwinning nog steeds niet buiten bereik met slechts vijf verliespunten meer dan de huidige nummer één. De volgende wedstrijd is tegen Be Fair 9. Zij staan slechts één punt onder ons en zullen gebrand zijn op een goed resultaat aangezien zij een slechte reeks doormaken.

Tot zaterdag! Michael.
MEER FOTO'S

Je moet ingelogd zijn om de reacties te kunnen lezen.

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:

Copyright BVCB disclaimer